Wiązania snowboardowe dziecięce

Wiązania snowboardowe to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia snowboardowego jeśli zależy Ci na komfortowej,precyzyjnej i bezpiecznej jeździe.

Idealnie współgrające wiązania z deską snowboardową, niezbyt sztywne, gdy stawiasz pierwsze kroki na desce i niezbyt miękkie, gdy chcesz spróbować jazdy w głębokim śniegu poza trasami. W naszym sklepie snowboardowym znajdziesz wiązania snowboardowe najlepszych i najbardziej znanych producentów takich jak : BURTONDRAKEHEADRIDESALOMON oraz UNION.

Wyposażone w pełną regulację, osadzoną na aluminiowej pięcie czy też w pełni kompozytowe – mamy to wszystko. Wiązań snowboardowych mamy pod dostatkiem. Twoim jedynym i największym obecnie problemem jest wybór właściwego modelu.

Jeżeli masz z tym problem - spokojnie. Pomożemy. Zadzwoń do nas bądź napisz, pomożemy Ci w wyborze idealnych wiązań snowboardowych, ewentualnie skorzystaj z naszego poradnika snowboardowego i dowiedź się JAK ODPOWIEDNIO DOBRAĆ WIĄZANIA SNOWBOARDOWE?

Wiązania snowboardowe dla dzieci nie różnią się znacząco od wiązań dla dorosłych. Głównym zadaniem wiązania jest przytwierdzenie deski do butów, aby zapewnić bezpieczną jazdę. Najczęściej wiązania posiadają dwie taśmy – przy palcach i kostce, które można regulować. Pamiętaj, że wiązania muszą pasować do wybranej przez Ciebie deski.