TOP 5 NAJLEPSZYCH MODELI DLA POCZĄTKUJĄCYCH SNOWBOARDEREK

TOP 5 NAJLEPSZYCH MODELI DLA POCZĄTKUJĄCYCH SNOWBOARDEREK

Chcesz kupić swój własny sprzęt ale szukania masz już serdecznie dość…? Zgubiłaś się już w gąszczu haseł rocker, camber i hybryda, a zagłębianie się w technologie nie sprawia Ci frajdy? Ten artykuł jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz ranking 5 najlepszych modeli dla początkujących snowboarderek według snowboardowy.pl.

DESKA SNOWBOARDOWA HEAD PRIDE

Pride czyli Twój nowy powód do dumy! Idealne połączenie nowoczesnego wyglądu z bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi a to wszystko za niewielkie pieniądze. Deska snowboardowa Head Pride to klasyczny, wszechstronny twin tip. Jest na tyle miękka, żeby pozwolić na szybki progres umiejętności ale wystarczająco stabilna, żeby nabrać prędkości i wskoczyć na wyższy level. Deska snowboardowa Head Pride dzięki camberowemu profilowi doskonale radzi sobie nawet na oblodzonych stokach.

deska snowboardowa head pride

Szczegółowy opis deski snowboardowej Head Pride

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON LOTUS

Deska snowboardowa Salomon Lotus przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. To doskonale wyglądająca i jeszcze lepiej jeżdżąca deska adresowana do Pań chcących rozpocząć swoją przygodę ze snowboardem. Model ten możemy określić jako bardzo wyrozumiały, zwrotny i nie stwarzający problemów na stoku. Corocznie Salomon Lotus jest jedną z najlepiej sprzedających się desek snowboardowych dedykowanych młodym adeptkom śnieżnego szaleństwa. Model ten jak większość desek wychodzących z fabryki Salomon Snowboards jest hybrydą a tym razem mamy do czynienia z konstrukcją Flat Out Camber. Jest to wyjątkowo liberalna mieszanka, łącząca najlepsze cechy desek płaskich (flat między wiązaniami oraz za wiązaniami od nose’a do tail’a) oraz camber pod stopami. Takie rozwiązanie powoduje, że deska jest niebywale stabilna i łatwo się ją prowadzi. Model ten wykorzystuje rozwiązanie Bite Free Edges, jego krawędzie są podniesione lekko ku górze względem podłoża co sprawia, że Lotus bardzo łatwo wchodzi w skręt a ryzyko złapania niechcianej krawędzi jest minimalne!

deska snowboardowa salomon lotus

Szczegółowy opis deski snowboardowej Salomon Lotus

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON SUBJECT

Salomon Subject to idealny wybór na pierwszą deskę snowboardową. Wyjątkowo liberalna i miękka pozwoli na nabieranie umiejętności i pewności siebie na desce. Hybrydowy profil Flat Out Camber świetnie sprawdzi się w każdych warunkach śniegowych, a dodatkowo pozostanie stabilny nawet na oblodzonym stoku. Dzięki niskiemu flexowi deska jest bardzo liberalna i pozwala na płynne przechodzenie ze skrętu w skręt. Camber umiejscowiony pod wiązaniami będzie dbał o naszą stabilność, gdy już trochę przyspieszymy. Deska Salomon Subject posiada tłoczony ślizg,który jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na zarysowania, co stanowi dużą zaletę podczas pierwszych, snowboardowych sezonów.

damska deska snowboardowa salomon subject


Szczegółowy opis deski snowboardowej Salomon Subject

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON OH YEAH

Oh Yeah to mięciutki twin tip, który rewelacyjnie sprawdzi się zarówno jako deska dla początkujących riderek jak i dziewczyn, które stawiają na zabawę w snowparku. Podniesione krawędzie ułatwiają skręcanie oraz naukę coraz to nowych, butterowych tricków. Dzięki gumowym wstawką Rubber Pads deska Salomon Oh Yeah redukuje drgania powstałe w trakcie jazdy i sprawia, że jazda na snowboardzie jest przyjemna i komfortowa. Wszystko to owinięte przepiękną grafiką wobec, której nie przejdziesz obojętnie!

damska deska snowboardowa salomon oh yeah

Szczegółowy opis deski snowboardowej Salomon Oh Yeah

DESKA SNOWBOARDOWA RIDE COMPACT

Pierwsze dni w snowboardowym świecie nie muszą być trudne jeżeli tylko masz pod stopami liberalną deskę, która wybaczy Twoje błędy. Taki właśnie jest Compact, deska która ma pozwolić Ci na maksymalny progres na stoku. Deska snowboardowa Ride Compact powstał na profilu Directional Rocker czyli długi rocker na nose’ie i krótszy na tail’u oraz płaskim odcinku między wiązaniami, dzięki czemu poczynisz błyskawiczne postępy - łatwo wprowadzisz deskę w skręt i szybko uzyskasz pełna stabilność. Model ten został zaprojektowany w kształcie Quadratic Sidecut czyli połączeniu trzech promieni skrętu w celu poprawy inicjacji skrętu zachowując jednocześnie najlepszą przyczepność. Deska snowboardowa Ride Compact posiada niski flex przez co idealnie sprawdzi się jako deska do nauki czy snowparku.

damska deska snowboardowa ride compact

Szczegółowy opis deski snowboardowej Ride Compact

Nie wiesz jak dobrać deskę snowboardową? Przeczytaj nasz artykuł o prawidłowym doborze sprzętu

Całą ofertę desek snowboardowych znajdziesz tutaj, a jeśli szukasz gotowego zestawu sprawdź nasze propozycje desek snowboardowych z wiązaniami

Napisz odpowiedź