NAJLEPSZE MODELE DESEK SNOWBOARDOWYCH DLA DOBRZE JEŻDŻĄCYCH KOBIET

NAJLEPSZE MODELE DESEK SNOWBOARDOWYCH DLA DOBRZE JEŻDŻĄCYCH KOBIET

Pierwsze kroki na snowboardzie postawiłaś już dawno temu? Dynamiczna, szybka jazda nie jest Ci obca a czasami lubisz wskoczyć na chwilę do snowparku? Chciałabyś dotrzymać tempa swoim snowboardowym kompanom? Sprawdź jaka deska Ci w tym pomoże! Poniżej przedstawiamy ranking TOP 5 damskich desek snowboardowych

DESKA SNOWBOARDOWA CAPITA BIRDS OF A FEATHER

Absolutny wszechstronny kocur, wielokrotnie nagradzany w testach Good Wood! Deska Snowboardowa Capita Birds Of Feather to świetny wybór każdej świadomej swych umiejętności kobiety. Nie boisz się prędkości? Umiesz dobrze docisnąć krawędź? Lubisz zarówno pobawić się na snowparku jak i pocisnąć ciętym skrętem?! Ta deska jest dla Ciebie! Birds Of A Feather to klasyczny twin tip, który sprawdzi się świetnie w każdych warunkach. Jej męski odpowiednik to model Capita Defenders Of Awesome, czyli model najlepiej sprzedający się od kilku sezonów! Hybrydowy profil All Tarain V2 posiada minimalny camber między stopami, płaskie odcinki pod insertami oraz krótki rocker przy nose’ie i tail’u. Birds of Feather świetnie trzyma krawędź przy szybkiej i dynamicznej jeździe oraz pozwala na dobry - stabilny najazd przed długim przelotem na kickerze. Capita wyposażyła ten model w średni flex oraz szereg technologii np. Fortress Kevlar Bound Sidewalls, czyli scalono ścianki boczne oraz rdzeń kevlarem, dzięki czemu deska jest sztywniejsza i bardziej odporna. Dodatkowym autem są karbonowe wzmocnienia biegnące wzdłużni przy krawędzi deski, co daje desce większą reaktywność a także zmniejsza jej wagę. W snowboardowy.pl znajdziesz model Birds Of A Feather z nowej kolekcji 2020 jak i wersję outlet - dużo tańszą!

Deska snowboardowa Capita Birds of a Feather     Deska snowboardowa Capita Birds of a Feather

Szczegółowy opis deski snowboardowej CAPITA BIRDS OF A FEATHER

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON GYPSY

Deska snowboardowa Salomon Gypsy jest modelem który kilka sezonów temu przywrócił Salomon Snowboards do gry. To wizytówka marki a zarazem idealny wybór pań, które szukają wszechstronnej deski. Gypsy to wielokrotny zwycięzca testu Good Wood co mocno ugruntowało jej pozycję na rynku, czyniąc ją synonimem progresywnej, freestyle’owej deski, którą kobiety pokochały za odważny design i świetne walory jezdne. Salomon Gypsy osadzona jest na hybrydowym profilu Rock Out Camber czyli mamy tu płaski odcinek pomiędzy wiązaniami, camber pod stopami oraz rocker na nose’ie i tail’u. Naszpikowana technologiami by była lżejsza, dynamiczniejsza i bardziej odporna na uszkodzenia. Wstawki z włókna węglowego wspomagają kumulowanie się i uwalnianie energii co przekłada się na wysoką reaktywność oraz tłumienie drgań. Salomon Gypsy to średni flex, który jest wystarczająco sztywny, żeby pojechać technicznie na krawędzi, a zaraz później wykonać stylowy press - to wszechstronny model i tylko od Ciebie zależy w jakich warunkach go sprawdzisz. U nas znajdziesz Gypsy również w wersjach outletowych!

Deska snowboardowa Salomon Gypsy     Deska snowboardowa Salomon Gypsy     Deska snowboardowa Salomon Gypsy

Szczegółowy opis deski snowboardowej SALOMON GYPSY 

DESKA SNOWBOARDOWA HEAD SHINE

Jeśli nie boisz się prędkości i lubisz dynamiczną jazdę ta deska jest dla Ciebie! Head Shine adresowany jest do wszystkich średnio i dobrze jeżdżących kobiet, które cały czas myślą o rozwoju swoich umiejętności. Head Shine to kierunkowy twin o średnim flexie. Dzięki hybrydowemu profilowi Hybrid Camba DCT deska pozwala na dynamiczny skręt oraz stabilną jazdę w każdych warunkach terenowych. Specjalne wcięcie w talii powoduje, że deska jest agresywniejsza i szybsza w prowadzeniu. Rdzeń zbudowany jest z drewna topoli, który zabezpieczony jest przez laminat z włókna szklanego. Model Head Shine posiada wytrzymały, tłoczony ślizg, który jest łatwy w utrzymaniu.

Deska snowboardowa Head Shine

Szczegółowy opis deski snowboardowej HEAD SHINE

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON WONDER

Model Wonder to wybór średnio zaawansowanych snowboardzistek, które najlepiej czują się w klasycznej jeździe all mountain. Średni flex pozwala na bezproblemowe poszerzanie swoich umiejętności i doskonalenie techniki bez obawy o niewystarczające dociśniecie deski. Salomon Wonder to kierunkowy twin o hybrydowym profilu. Camber między stopami daje pełną stabilizację podczas jazdy, natomiast rocker poprowadzony pod stopami nadaje większej liberalności. Wonder wybacza błędy ale tez doskonale sprawdza się podczas jazdy w głębszym śniegu gdzie dzięki rockerowemu podgięciu wręcz wypływa ze śniegu. Salomon wyposażył model Wonder w bazaltowe, podłużne paski, które wzmacniają popa deski i pozwalają na łatwiejsze manewrowanie a technologia Royal Rubber Pads tłumi drgania i pozwala na bardziej komfortową i mniej męczącą jazdę. Deska snowboardowa posiada spiekany ślizg, który pozwala na rozwijanie wyższych prędkości. W snowboardowy.pl znajdziesz model Salomon Wonder z nowej kolekcji 2020 oraz wersję outlet - dużo tańsze! 

Deska snowboardowa Salomon Wonder     Deska snowboardowa Salomon Wonder

Szczegółowy opis deski snowboardowej SALOMON WONDER

Oferta Outlet

DESKA SNOWBOARDOWA HEAD FAITH

Podobnie to modelu Salomon Wonder deska z kolekcji Head Snowboards sprawdzi się na nogach każdej średnio zaawansowanej snowboardzistki. Jeśli lubisz jeździć w dół stoku i czasem zawitać do snowparku ta deska jest dla Ciebie. Uniwersalna, łatwa w prowadzeniu deska pozwoli szybko przyswoić kolejne, snowboardowe umiejętności. Profil Flocka, czyli tradycyjny rocker na nose’ie i tail’u oraz płaski odcinek pod wiązaniami gwarantuje łatwość w pokonywaniu kolejnych kilometrów na trasach. Head Snowboards postawił na technologie znane z narciarstwa. Model Head Faith wykorzystuje rewolucyjny materiał Graphene. Jest to najlżejszy a jednocześnie jeden z bardziej wytrzymałych materiałów stosowanych w produkcji sprzętu sportowego., Zastosowanie Graphenu wzmacnia rdzeń deski snowboardowej bez zwiększania jej wagi, zwiększa kontrolę nad deską oraz poprawia rozkład siły wkładanej przez riderkę. Twin tipowa konstrukcja oraz flex 4, czyni deskę Head Faith praktycznym i uniwersalnym kompanem na wiele sezonów.

Deska snowboardowa Head Faith

Szczegółowy opis deski snowboardowej HEAD FAITH

Nie znalazłaś niczego dla siebie? Sprawdź naszą całą ofertę DESEK SNOWBOARDOWYCH oraz ZESTAWÓW

Napisz odpowiedź