NAJLEPSZE MODELE DESEK SNOWBOARDOWYCH DLA DOBRZE JEŻDŻĄCYCH MĘŻCZYZN

NAJLEPSZE MODELE DESEK SNOWBOARDOWYCH DLA DOBRZE JEŻDŻĄCYCH MĘŻCZYZN

Snowboard na dobre przyrósł do Twoich stóp? Podstawowe triki masz już w małym palcu, a zwyczajna jazda w dół stoku Cię nudzi? Lubisz docisnąć dechę i pędzić na krawędzi? To wszystko oznacza, że czas na wymianę sprzętu na konkretne, technologicznie zaawansowane modele.

Sprawdź nasze TOP 5 męskich desek snowboardowych dla dobrze jeżdżących riderów!

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON HUCK KNIFE

Freestylowa zajawka, szybkość i precyzja – te słowa najlepiej opisują Huck Knife! Wszechstronny model dla wszechstronnych riderów, których placem działania nie zostaje tylko snowpark ale każde inne – ośnieżone miejsce. Model Salomon Huck Knife to klasyczny twin tip osadzony na profilu Quad Camber. Mamy tu najlepsze cechy cambera – czyli stabilność i precyzję ruchów z liberalnym i ułatwiającym doskonalenie trików rockerze. Salomon Huck Knife posiada średni flex, dzięki czemu jest on stabilny przy większych prędkościach. Wysoka reaktywność sprawia, że każdy, nawet najmniejszy impuls skrętny przenoszony jest na krawędź deski co powoduje momentalną reakcję. Huck Knife docenią riderzy, którzy swoja jazdę oceniają przynajmniej jako średnio zaawansowaną. Deska Salomon Huck Knife posiada średni flex, dzięki czemu Spiekany ślizg gwarantuje dobre przyspieszenie a technologia Popster niezłego popa.

Deska snowboardowa Salomon Huck Knife

Szczegółowy opis deski snowboardowej SALOMON HUCK KNIFE

Na snowboardowy.pl znajdziesz również inne roczniki modelu Huck Knife oraz wersje WIDE. Sprawdź tu

DESKA SNOWBOARDOWA LOBSTER THE STOMPER

Lobster The Stomper to idealny przykład wszechstronnej deski, ukierunkowanej na jazdę freestyle’ową. Wystarczająco sztywna by dobrze sprawdzić się podczas długich lotów i twardych lądowań, a jednocześnie stabilna byś mógł pozwolić sobie na carving przy dużych prędkościach. Lobster osadzony jest na profilu Triple Base Technology – więcej o tej zagadkowej nazwie przeczytasz w naszym artykule. To klasyczny twin tip o charakterystyce all mountain/freestyle. Średni flex oraz camber w środkowej części zapewnia desce stabilność i dynamikę. Camber pod stopami ridera zostaje prawidłowo dociśnięty a poniesione krawędzie ułatwiają inicjację skrętu, tak aby wykonywać go z mniejszym wysiłkiem. Deska Lobster The Stomper posiada ulepszony i bardziej gęsty ślizg tłoczony, który dzięki swojej chłonności wosku przez długi czas pozostaje bezobsługowy.

Deska snowboardowa Lobster Stomper

Szczegółowy opis deski snowboardowej LOBSTER THE STOMPER

DESKA SNOWBOARDOWA BATALEON EVIL TWIN

Model Evil Twin jest weteranem kolekcji Bataleon Snowboards. Pojawia się w lookbook’u od 13 sezonów! Bataleon Evil Twin to klasyczny twin tip, osadzony na autorskim profilu TBT. Gwarantuje pełną stabilność nawet przy dużych prędkościach, responsywność i dynamika to cechy które określają deskę Evil Twin. Model ten jest idealnym wyborem osób, które na stałe meldują się w snowparku ale również riderów, którym w głowie siedzi prędkość i techniczne skręty. Deska snowboardowa Evil Twin posiada spiekany ślizg typu Hyper Glide S Base, który jest wyjątkowo szybki i odporny na uderzania.

Deska snowboardowa Bataleon Evil Twin

Szczegółowy opis deski snowboardowej BATALEON EVIL TWIN

DESKA SNOWBOARDOWA RIDE WARPIG

Deska snowboardowa Ride Warpig w ciągu ostatnich sezonów stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych desek na rynku. Bardzo charakterystyczny kształt, doskonałe walory jezdne oraz wkalkulowany wybór deski krótszej niż nominalnie sprawia, że Warpig jest hitem sprzedaży. Techniczna jazda, carving na stoku, duża prędkość, wizyty w snowparku – Warpig to deska absolutnie wszechstronna i uniwersalna. Deska Ride Warpig osadzona jest na profilu Directional rocker. Rdzeń chroniony jest przez potrójnie plecione włókno szklane dzięki czemu deska jest sprężysta i lepiej przenosi energię. Technologia Carbon Array 3 pozwala na zachowanie pełnej kontroli, dzięki czemu Warpig jest stabilny i szybki w każdych warunkach. Oczywiście Ride uzbroił Warpiga w spiekany ślizg, który jest niezwykle szybki.

Deska snowboardowa Ride Warpig

Szczegółowy opis deski snowboardowej RIDE WARPIG

Na snowboardowy.pl znajdziesz również inne roczniki modelu Warpig SPRAWDŹ TU

DESKA SNOWBOARDOWA SALOMON ULTIMATE

Deska dla ekspertów i zaawansowanych snowboardzistów. Niesamowite trzymanie krawędzi, kontrola i responsywność! Jej uniwersalność może potwierdzić ambasador Salomona Bode Merrill, który zabiera deskę Ultimate Ride dosłownie wszędzie - backcountry, park i streetowe spoty. Jedno jest pewne – ta deska nie wybacza błędów, to jedna z najbardziej innowacyjnych i agresywnych desek w lookbook’u Salomon Snowboards. Profil Quad Camber oraz flex 7 zapewnia szybsze inicjowanie skrętów, lepsze trzymanie krawędzi i niespotykaną dotąd stabilność. Salomon Ultimate posiada najlepszy rodzaj ślizgu stworzonego przez francuskiego producenta – Area 51. Idealny do każdego rodzaju śniegu, dużych prędkości i wysokich lotów.

Deska snowboardowa Salomon Ultimate Ride

Szczegółowy opis deski snowboardowej SALOMON ULTIMATE

Na snowboardowy.pl znajdziesz również inne roczniki modelu Salomon Ultimate

Nie znalazłeś niczego dla siebie? Sprawdź naszą całą ofertę DESEK SNOWBOARDOWYCH oraz ZESTAWÓW

Napisz odpowiedź