• Obniżka
  • Oszczędź 180,00 zł
Deska Snowboardowa Jess Kimura Mini
Kod produktu: 920-01638

Deska Snowboardowa Jess Kimura Mini

CAPITA
999,00 zł
819,00 zł Oszczędź 180,00 zł
Długość (cm)
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Styl Jazdy: ALL MOUNTAIN
Sezon: 2021/2022
Płeć: Junior
Jednostka: sztuka
Profil deski: HYBRYDA
Kształt deski: twin
Szerokość deski: standard
Flex deski: 3/10
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Capita Scott Stevens Mini

Deska snowboardowa Capita Jess Kimura Mini jest dedykowana młodym riderkom, które wpatrzone w swoich idoli pragną czynić stałe postępy by być jak… Jess Kimura.

 

Styl jazdy

Mikro wersja pro modelu deski Jess Kimury stworzona jest dla młodych adeptek snowboardowego freestyle’u, to model bardzo liberalny – wybaczający błędy i sprzyjający szybkiemu progresowi na stoku.

 

Charakterystyka modelu

Bycie juniorką jest super - otrzymujesz deskę która wygląda jak dorosły model jednego z najbardziej progresywnych riderów na tej planecie. Oczywiście deska snowboardowa Jess kimura Mini to klasyczny twin tip o profilu Freedom Mini łączącym płaski odcinek między wiązaniami i długi rocker pod stopami.

Warto wspomnieć, że deska została wyprodukowana przy użyciu nowej żywicy, która ma bio-zawartość 60% odnawialnych surowców rolnych.

Micro-Glass Magic Bean Resin jest produkowany bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. W produkcji ma niską temperaturę wymagającą wysokiej wydajności. Jest sprężysty, potężny i wyjątkowo trwały. Żywica Magic Bean daje znacznie silniejsze i sztywniejsze właściwości, co pozwala na zmniejszenie grubość rdzenia. Celem producenta jest zaoszczędzenie masy rdzenia drewna poprzez zwiększenie ilości żywicy. Oznacza to uzyskanie lżejszej deski, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

 

Flex deski Capita Jess Kimura Mini

Model ten jest propozycją o niskim flexie dopasowanym do umiejętności i możliwości młodych adeptów snowboardu. Producent deklaruje sztywność modelu jako 3.

 

Budowa modelu Capita Jess Kimura Mini

Deska snowboardowa Capita Jess Kimura Mini posiada rdzeń FSC Certifited Select Core – to bardzo lekki topolowy rdzeń o dużej wytrzymałości i sprężystości. Model ten został pokryty optymalna mieszanka włókna szklanego czyli 626g na m2 z włókna szklanego dwuosiowo umieszczonego zarówno w podstawie i górnej warstwie rdzenia. Każda warstwa włókna laminowana jest pod kątem 0 i 90 stopni w celu zwiększenia energii i wytrzymałości. Jess Kimura Mini została wyposażona w ślizg typu http Extruded Base, to baza o zmienionym składzie molekularnym, który umożliwia żywsze opcje graficzne zachowujący przy tym niskie koszty utrzymania i korzyści techniczne.

 

Długość deski snowboardowej Capita Jess Kimura  Mini

Pamiętaj! Dobór długości deski snowboardowej to kwestia bardzo indywidualna. Z naszego doświadczenia sugerujemy wybór modelu o 20-25cm krótszego niż wzrost - dotyczy desek snowboardowych typu: all mountain, freestyle, park i jibb.  Ważną kwestią przy doborze długości deski snowboardowej pozostaje również waga ridera. Większość producentów wraz z towarem dostarcza również tabelę uwzględniającą przeznaczenie deski oraz wagę i wzrost dedykowany konkretnej długości deski snowboardowej.

Dane techniczne

Sezon
2021/2022
Styl Jazdy
ALL MOUNTAIN
Płeć
Junior
Jednostka
sztuka
Profil deski
HYBRYDA
Kształt deski
twin
Szerokość deski
standard
Flex deski
3/10
ean13
8059015689856
isbn
DESKA CAPITA K JESS KIMURA MINI 130 1211135

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.


Jeżeli myślisz Capita to kolejnym skojarzeniem powinna być osoba Blue Montgomery'ego, który stoi bezpośrednio za sukcesem marki.  Od początku istnienia brand charakteryzował się bezkompromisowym podejściem do snowboardingu, doskonałymi - niebanalnymi grafikami oraz wysoką jakością. Od 2010 roku Capita zwiększa swoją sprzedaż oferując riderom produkt kompletny a dodatkowo wykonany w zgodzie z naturą. Capita wciąż produkuje swoje snowboardy w Europie, a mianowicie w Austrii w fabryce o nazwie "The Mothership", która jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych fabryk snowboardowych na świecie. Zakład jest w 100% zasilany energią hydroelektryczną i w ogóle nie emituje CO2.

Jeżeli dodamy do tego, że team tej marki to chyba najbardziej zrównoważony pod względem stylu, pełen ikonicznych wręcz riderów z choćby Kazu Kokubo czy Scottym Stevensem na czele to możemy być pewni, że nasza deska to jeden z najlepszych produktów jakie można odnaleźć w snowboardowej grze.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej