• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 340,00 zł
Deska snowboardowa Rossignol Scan
Kod produktu: 920-01662

Deska snowboardowa Rossignol Scan

ROSSIGNOL
999,00 zł
659,00 zł Oszczędź 340,00 zł
Długość (cm)
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Styl Jazdy: ALL MOUNTAIN
Sezon: 2021/2022
Płeć: Junior
Jednostka: sztuka
Technologie: AMPTEK
Profil deski: HYBRYDA
Kształt deski: twin
Szerokość deski: standard
Flex deski: 1/10
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Rossignol Scan

Deska snowboardowa Rossignol Scan to doskonała, wszechstronna propozycja dla osób juniorów, którzy chcą otrzymać produkt kompletny, doskonale sprawdzający się w każdych warunkach śniegowych i idealny do rozpoczęcia przygody ze snowboardem. To symetryczny model, który możemy zaklasyfikować jako deska all mountain - łatwa w prowadzeniu, oparta na rockerowej konstrukcji, który da juniorom wiele przyjemności na stoku. To przede wszystkim deska wybaczająca błędy - łatwa i przyjazna w prowadzeniu.

Styl jazdy

Scan jest opcją wybieraną dla juniorów, którzy potrzebują deski łatwej w prowadzeniu, liberalnej i pozwalającej na odczuwalny progres. To wszechstronna opcja będąca bezpiecznym wyborem przy pierwszym kontakcie ze snowboardingiem. Dzięki konstrukcji Amptek Auto Turn Rocker model ten jest w przeważajacej części rockerem co ułatiwa inicjację skrętu i jazdę w głębszym śniegu. 

 

Charakterystyka modelu

Deska snowboardowa Rossignol Scan to klasyczna deska typu twin o profilu hybrydowym. W przeważajacej części mamy tu do czynienia z rockerem, który ułatwia inicjację skrętu i jest łatwy i liberalny w prowadzeniu. Scan pozwala na łatwe i bezbolesne wejście do świata snowboardu - dodatkowo relacja walorów jezdnych, wyglądu i ceny powoduje, że jest to jedna z najczęściej wybieranych juniorskich desek na rynku.

Flex deski Rossignol Scan

Model ten jest deską snowboardową o niskim, liberalnym flexie. Producent deklaruje sztywność modelu jako 1.

 

Budowa modelu Rossignol Scan

Deska snowboardowa Rossignol Scan osadzona jest na rdzeniu WOOD 3510 będącym połączeniem drewna wielu gatunków, ktory jest pionowo laminowany i charakteryzuje się trwałością oraz komfortem. Całość uzupełnia szybki ślizg tłoczony ślizg Extruded 4400, który charkteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i dobrą chłonnością smaru.


Długość deski snowboardowej Rossignol Scan

Pamiętaj! Dobór długości deski snowboardowej to kwestia bardzo indywidualna. Z naszego doświadczenia sugerujemy wybór modelu o 20-25cm krótszego niż wzrost - dotyczy desek snowboardowych typu: all mountain, freestyle, park i jibb.  Ważną kwestią przy doborze długości deski snowboardowej pozostaje również waga ridera. Większość producentów wraz z towarem dostarcza również tabelę uwzględniającą przeznaczenie deski oraz wagę i wzrost dedykowany konkretnej długości deski snowboardowej.

Dane techniczne

Sezon
2021/2022
Styl Jazdy
ALL MOUNTAIN
Płeć
Junior
Technologie
AMPTEK
Jednostka
sztuka
Profil deski
HYBRYDA
Kształt deski
twin
Szerokość deski
standard
Flex deski
1/10
ean13
3607683767694
isbn
DESKA ROSSIGNOL SCAN 120 REKWP20

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Brak opisu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej