• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 190,00 zł
Deska snowboardowa Salomon Grail
Kod produktu: 920-01282

Deska snowboardowa Salomon Grail

SALOMON
849,00 zł
659,00 zł Oszczędź 190,00 zł
Długość (cm)
  • 110
  • 120
  • 130
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Styl Jazdy: ALL MOUNTAIN
Sezon: 2019/2020
Płeć: junior
Technologie: BITE FREE EDGE
Profil deski: FLAT
Kształt deski: twin
Flex deski: 2/10
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Salomon Grail 

Deska snowboardowa Salomon Grail dedykowana jest młodym adeptom snowboardu, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Na tym modelu wyposażonym w krawędzi Bite Free i profil Syper Flat progres jest gwarantowany.

 

Styl jazdy

Pierwsze kroki w snowboardowym świecie nie muszą być trudne, Grail to w pełni symetryczna deska a identyczne długości nose'a i tail'a deski oraz optymalny flex deski sprawiają, że model ten jest wręcz stworzony do nauki jazdy. Płaski profil deski zapewnia pełną stabilność a krawędzie Bite Free zapobiegają zahaczaniu palcami o śnieg. Model ten posiada wypukły ślizg typu Bowl Skate - to rozwiązanie stosowane jest przez Salomon Snowboards tylko w modelach juniorskich, sprzyja to łatwiejszemu wchodzeniu na krawędź.

 

Budowa deski Salomon Grail

Model Salomon Grail opeira się w swojej budowie na drewnianym rdzeniu Aspen, który stworzony jest na całej długości z drewna osiki i brzozy. Model ten pokryty jest laminatem BA LD, kórego włókna  dzięki swojej niskiej gęstości pozwalają zmieniejszyć realna wagę deski czyniąc ją nadal niebywale elastyczną. Rdzeń zabezpieczony jest przez ABS, który dzięki swojej budowie molekularnej sprawia, że deska jest bardzo wytrzymała na wstrząsy i uderzenia a jednocześnie doskonale przenosi energię inicjujacą impuls skrętny.

Grail wyposażony jest w tłoczony ślizg, o doskonałej absorbcji smaru.

 

Długość deski snowboardowej Salomon Grail

Pamiętaj! Dobór długości deski snowboardowej to kwestia bardzo indywidualna. Z naszego doświadczenia sugerujemy wybór modelu o 20-25cm krótszego niż wzrost - dotyczy desek snowboardowych typu: all mountain, freestyle, park i jibb.  Ważną kwestią przy doborze długości deski snowboardowej pozostaje również waga ridera. Większość producentów wraz z towarem dostarcza również tabelę uwzględniającą przeznaczenie deski oraz wagę i wzrost dedykowany konkretnej długości deski snowboardowej.

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
ALL MOUNTAIN
Płeć
junior
Technologie
BITE FREE EDGE
Jednostka
sztuka
Profil deski
FLAT
Kształt deski
twin
Flex deski
2/10
isbn
DESKA SALOMON SNB GRAIL 130 L40832700

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Salomon jest francuskim producentem sprzętu sportowego, w tym sprzętu zimowego – narciarskiego i snowboardowego. Firma została założona w 1947 roku przez Francois'a Salomon'a. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do sportów zimowych. Od wielu lat Salomon tworzy niezawodny sprzęt narciarski oraz snowboardowy, który jest testowany przez najlepszych zawodników na świecie. Do teamu RACE należą: Klaus Kroell, Davide Simoncelli, Hannes Reichelt, Andreas Matt. Salomon mocno inwestuje również w freestylową scenę, tworząc team freeski (Mike Douglas,Thomas Krief, Henrik Windstedt) oraz snowboardowy (Jed Anderson, Chris Grenier, Louif Paradis, Jamie Nicholls, Bode Merrill, Jenny Jones oraz Kasia Rusin).

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej