• Obniżka
  • Oszczędź 730,00 zł
Deska snowboardowa Head Rocka Plus 4D Speeddisc
Kod produktu: 920-01241

Deska snowboardowa Head Rocka Plus 4D Speeddisc

HEAD
1 199,00 zł
469,00 zł Oszczędź 730,00 zł
Długość (cm)
  • 154
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Styl Jazdy: ALL MOUNTAIN
Sezon: 2019/2020
Płeć: mężczyzna
Technologie: CAP
Profil deski: HYBRYDA
Kształt deski: twin
Szerokość deski: standard
Flex deski: 4/10
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Head Rocka Plus 4D Speeddisc

Deska snowboardowa Head Rocka Plus 4D Speeddisc  to idealny produkt dla początkujących riderów, którzy poszukują pierwszej deski snowboardowej w wariancie budżetowym (to doskonała alternetywa dla wypożyczenia sprzętu).

Model ten w założeniu jest deską znacznie bardziej wytrzymałą niż nominalne produkty kolekcyjne ze względu na przeznaczenie rentalowe. Z tego tytułu otrzymujesz model znacznie bardziej odporny na wszelkie uderzenia i otarcia, które są wkalkulowane w pierwsze dni na stoku. 

Deska wyposażona jest w Speeddisc czyli część systemu wiązań rentalowych marki Head. Po ich odkręceniu deska jest kompatybilna ze wszystkimi innymi wiązaniami snowboardowymi (wyjątkiem są produkty marki Burton w systemie EST)

 

Styl Jazdy

To symetryczna deska snowboardowa oparta na profilu Rocka, czyli mamy tu do czynienia z rockerem pod wiązaniami oraz krótkim, płaskim odcinkiem pomiędzy wiązaniami, który wybaczy twoje błędy na stoku i będzie świetnie się sprawował podczas jazdy tuż po świeżym opadzie śniegu. Ten profil zapewni ci stabilność i przewidywalność w prowadzeniu deski gwarantując same dobre dni na stoku. 

 

Osoby rozpoczynające swoja przygodę ze snowboardingiem najczęściej nie posiadają punktu odniesienia. Pragną relatywnie taniego sprzętu, który pozwoli im postawić pierwsze kroki na stoku. Takim właśnie bezpiecznym wyborem jest Head Rocka Plus 4D Speeddisc będąc modelem w pełni symetrycznym wybacza pierwsze błędy na stoku i nie stwarza przeszkód podczas nauki.

To idealny wybór dla osób, które zamierzają przejść szkolenie snowboardowe i w rzeczywistości potrzebują bardzo uniwersalnego sprzętu. Dzięki matowemu laminatowi i metalowym stingerom umieszczonym na nse'ie i tal'u deski model ten na długo pozostanie w nienagannym stanie wizualnym a wspomniane stingery będą zapobiegały uszkodzeniom i rozwarstwianiu się deski w tych strategicznych miejscach

Deska snowboardowa Head Rocka Plus 4D Speeddisc legitymuje się bardzo liberalnym flexem, będąc idealnym produktem dla osób początkujących i średniozaawansowanych poszukujących produktu na każde warunki śniegowe. Producent deklaruje sztywność modelu jako 4

 

Budowa modelu Head Rocka Plus 4D Speeddisc

Deska snowboardowa Head Rocka Plus 4D Speeddisc w swojej budowie opiera się na całej długości na rdzeniu Poplar Core z wyselekcjonowanego drewna topoli, który zapewnia łatwe i intuicyjne prowadzenie. Model ten został zbudowany w technologii cap, takie rozwiązanie opiera się na warstwie włókna szklanego i laminatu, które nachodzą na rdzeń po bokach. Zaleta deski cap jest relatywnie niski koszt wytworzenia co przekłada się na finalna cenę produktu, lepsze tłumienie drgań i niska wagę deski. 

Kolejnym atutem modelu Head Rocka Plus 4D Speeddisc jest matowy laminat, który ukryje wszelkie rysy i zadrapania występujące przez kolejne sezony użytkowania.

 

Model ten otrzymał również wytrzymały, niezawodny i łatwy w utrzymaniu tłoczony ślizg, który ma bardzo dobre właściwości absorbcji smaru.

 

Długość deski snowboardowej Head Rocka Plus 4D Speeddisc

Pamiętaj! Dobór długości deski snowboardowej to kwestia bardzo indywidualna. Z naszego doświadczenia sugerujemy wybór modelu o 20-25cm krótszego niż wzrost - dotyczy desek snowboardowych typu: all mountain, freestyle, park i jibb.  Ważną kwestią przy doborze długości deski snowboardowej pozostaje również waga ridera. Większość producentów wraz z towarem dostarcza również tabelę uwzględniającą przeznaczenie deski oraz wagę i wzrost dedykowany konkretnej długości deski snowboardowej.

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Styl Jazdy
ALL MOUNTAIN
Płeć
mężczyzna
Technologie
CAP
Jednostka
sztuka
Profil deski
HYBRYDA
Kształt deski
twin
Szerokość deski
standard
Flex deski
4/10
isbn
DESKA HEAD ROCKA PLUS 4D+SPEEDDISC 154 RED 337808

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Head jest producentem sprzętu i odzieży sportowej, znany przede wszystkim z produkcji nart alpejskich. Marka powstała z połączenia kilku wcześniej niezależnych firm, do których należy Head Ski Company. Została założona w 1950 roku przez Howard'a Head'a. Aktualnie Head jest jednym z liderów na rynku narciarskim, a sprzęt tej marki charakteryzuje się niezwykłą jakością. Head wspiera najlepszych zawodników narciarskich. Do ich teamu Race należą: Johan Clarey, Anna Fenninger, Bode Miller, Ted Ligety. Dodatkowo firma działa w tematyce freestylowej, a do ich reamu Freeski należą: Christian Allen, Richard Amacker, Aaron Blunck i James Heim. Head jest producentów doskonałych butów narciarskich, dedykowanych kobietom, jak i mężczyznom na różnym poziomie zaawansowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej