• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 300,00 zł
Gogle narciarskie Marker PERSPECTIVE+ dodatkowa szyba
Kod produktu: 951-00154-000

Gogle snowboardowe Marker PERSPECTIVE+ dodatkowa szyba

MARKER
649,00 zł
349,00 zł Oszczędź 300,00 zł
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Sezon: 2019/2020
Płeć: unisex
Gogle na okulary: nie
Fotochrom: nie
Dodatkowa szyba: Tak
Kształt szyby: Sferyczny
Kategoria Szyby: S3

GOGLE SNOWBOARDOWE MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Model gogli narciarskich Marker Perspective+ zapewnia duże pole widzenia oraz rzeczywisty obraz bez zniekształceń. Naszpikowany najnowszymi technologiami zapewnia komfortową jazdę i minimalizuje zmęczenie oczu.

TECHNOLOGIE GOGLI SNOWBOARDOWYCH MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Gogle narciarskie Marker Perspective+ to konstrukcja oparta na ramce SuperFit Frame Design. Wykonana jest z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do konturu twarzy i nawet przy ekstremalnym mrozie zachowuje swoje właściwości. Dzięki trójwarstwowej piance XDRY gogle lepiej leżą, a nosek wykonany w profilu V-SPLIT minimalizuje powstawanie ucisku na nosie.

Po wewnętrznej stronie paska znajduje się silikonowa powłoka, która nie pozwala goglom na ślizganie się po powierzchni kasku.

SZYBA W GOGLACH SNOWBOARDOWYCH MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Gogle narciarskie z polaryzacją Marker Perspective+ posiadają podwójną szybę sferyczną DUAL BIONOMIC. Soczewki te dopasowane są do krzywizny ludzkiego oka, sprawiają, ze obiekty, które widzisz są takie jak w rzeczywistości. W przeciwieństwie do tradycyjnych, nieprogresywnych soczewek szkła Marker posiadają technologię Bionomic Curve Lens, która nie zniekształca promieni świetlnych docierających do oczu, dzięki czemu mamy 100 % realny obraz. Twoje oczy będą wypoczęte nawet podczas ostrego słońca. W goglach Marker Perspective+ zastosowano filtr NMT OPTICS, który zapobiega osadzaniu się wody, zabrudzeń i kurzu oraz ułatwia szybkie czyszczenie gogli.

FILTRY W GOGLACH SNOWBOARDOWYCH MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Gogle Marker Perspective+ posiadają idealny zestaw soczewek – bazową S3 oraz dodatkową szybę S1. Bazowa soczewka Green Plasma Mirror przepuszcza do 15% promieni słonecznych i jest odpowiednia na słoneczne dni i wysokie góry. Dodatkowa soczewka Clarity Mirror przepuszcza do 68% promieni słonecznych i będzie dobrym wyborem podczas pochmurnych i niekorzystnych warunków pogodowych. W goglach zastosowano filtr UV 400, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC.

SYSTEM WENTYLACJI W GOGLACH SNOWBOARDOWYCH MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Konstrukcja ramki posiada wentylację, która umożliwia przepływ powietrza pomiędzy goglami a kaskiem. Wewnętrzna strona soczewek pozostaje sucha i wolna od pary. System wentylacyjny w kasku Marker Perspective+ jest w pełni zintegrowany z kaskami Marker. Membranowa pianka oraz wentylacja w oprawkach zapobiega nadmiernemu poceniu się i parowaniu gogli.

DOPASOWANIE GOGLI SNOWBOARDOWYCH MARKER PERSPECTIVE+ GREEN PLASMA MIRROR

Gogle narciarskie Marker Perspective+ dedykowane są osobom o średniej i dużej wielkości twarzy. Gogle są kompatybilne ze wszystkimi modelami kasków Marker oraz większością kasków innych producentów.

.

Sprawdź inne pozycje gogli

.

Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę przy doborze gogli narciarskich sprawdź nasz poradnik

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
unisex
Gogle na okulary
nie
Jednostka
sztuka
Fotochrom
nie
Dodatkowa szyba
Tak
Kształt szyby
Sferyczny
Kategoria Szyby
S3

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Marker jest liderem w produkcji wiązań narciarskich, kasków, gogli i kijów narciarskich. Szczególny nacisk Marker kładzie na bezpieczeństwo narciarzy i rozwój technologii. Firma obecna jest na rynku wiązań narciarskich od ponad pięćdziesięciu lat. Najważniejsze dla niej są potrzeby i zadowolenie  konsumentów.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej