• Obniżka
  • Oszczędź 130,00 zł
Gogle narciarskie Salomon Trigger z fotochromem
Kod produktu: 952-00463-000

Gogle snowboardowe Salomon Trigger z fotochromem

SALOMON
349,00 zł
219,00 zł Oszczędź 130,00 zł
Ilość

Sezon: 2019/2020
Płeć: junior
Gogle na okulary: nie
Fotochrom: tak
Kształt szyby: Cylindryczny
Kategoria Szyby: Fotochrom - zmienna

GOGLE SALOMON TRIGGER PHOTO

Gogle Salomon Trigger Photo to propozycja dla juniorów (11 – 14 lat) oraz kobiet o średniej wielkości twarzy. Gogle wyposażone są

w szybę fotochromatyczną kategorii S1 – S2 (przepuszczalność światła na poziomie 13 – 48%), dzięki czemu

sprawdzają się w różnych warunkach – od mocnego zachmurzenia po silne duże nasłonecznienie.

.

ELEMENTY KONSTRUKCYJNE

Cylindryczna optyka (płaski kształt szyby) oraz zmniejszona grubość ramki, gwarantują szerokie pole widzenia w płaszczyźnie poziomej.

Gogle Salomon Trigger Photo posiadają szyby pierwszej klasy optycznej, które spełniają Europejski Standard CE EN174:2001).

Soczewki pomagają zapobiegać wszystkim uszkodzeniom oczu spowodowanym przez słońce i generowane przez nie szkodliwe promienie UV.

.

FOTOCHROMATYCZNA SZYBA

Szyba zmienia swoje przyciemnienie w zależności od natężenia promieni słonecznych, które padają na gogle. W warunkach niskiego

światła (mgła) gogle Salomon Trigger Photo rozjaśniają się, z kolei podczas jazdy w słońcu obraz ulega ściemnieniu.

Tego typu gogle zapewniają także lepszy kontrast od standardowych.

.

SYSTEM AIRFLOW

Gogle Salomon Trigger Photo wyposażone są także w system Airflow, który zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i zapobiega parowaniu.

.

ANTI SCRATCH

Zewnętrzna część optyki pokryta jest warstwą Anti Scratch, przez co gogle są bardziej odporne na zarysowania i w dłuższej

perspektywie czasu pozostają w doskonałej kondycji, zapewniając właściwą widoczność.

.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKIEM

Pasek z regulacją, zapewnia kompatybilność z różnymi kaskami (szczególnie polecamy ofertę kasków Salomon). Pokryty od wewnątrz

silikonowym printem, pomaga w utrzymaniu gogli we właściwym miejscu – produkt nie przesuwa się i idealnie przylega do płaszczyzny kasku.

.

MATERIAŁOWY WORECZEK

W zestawie z goglami Salomon Trigger Photo znajduje się materiałowy woreczek, który zabezpiecza gole, szczególnie podczas transportu.

.

DOBÓR GOGLI

Gogle Salomon Trigger Photo będą odpowiednie dla osób o średniej i małej wielkości twarzy oraz wielkości nosa.

Jeżeli zastanawiasz się na co jeszcze zwrócić uwagę przy doborze gogli, przejdź do poniższego artykułu:

JAK DOBRAĆ GOGLE?

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
junior
Gogle na okulary
nie
Fotochrom
tak
Kształt szyby
Cylindryczny
Kategoria Szyby
Fotochrom - zmienna

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Salomon jest francuskim producentem sprzętu sportowego, w tym sprzętu zimowego – narciarskiego i snowboardowego. Firma została założona w 1947 roku przez Francois'a Salomon'a. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do sportów zimowych. Od wielu lat Salomon tworzy niezawodny sprzęt narciarski oraz snowboardowy, który jest testowany przez najlepszych zawodników na świecie. Do teamu RACE należą: Klaus Kroell, Davide Simoncelli, Hannes Reichelt, Andreas Matt. Salomon mocno inwestuje również w freestylową scenę, tworząc team freeski (Mike Douglas,Thomas Krief, Henrik Windstedt) oraz snowboardowy (Jed Anderson, Chris Grenier, Louif Paradis, Jamie Nicholls, Bode Merrill, Jenny Jones oraz Kasia Rusin).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej