EKIPA SNOWBOARDOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO SNOWBOARDOWY.PL
HISTORIA NASZEJ FIRMY

Nasza historia to ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży sprzętu zimowego. Dzięki dużej wiedzy, znajomości rynku i intuicji biznesowej, udaje nam się z powodzeniem rozbudowywać działalność dystrybutora nart i co roku zdobywać kolejne tysiące zadowolonych klientów. Byliśmy pierwszym w Polsce sklepem, który zaczął sprowadzać i sprzedawać narty carvingowe. Kiedy w 1997 r. sprowadziliśmy do Polski pierwsze takie narty, giełdy narciarskie nie chciały ich od nas przyjmować, twierdząc, że to moda, która szybko przeminie. Rozpoczęliśmy wówczas jako jedni z pierwszych sprzedaż nart carvingowych przez internet, edukując polskich narciarzy i przekonując ich do nowego stylu jazdy. Intuicja nas nie zawiodła. Carving zaczął się rozwijać i zyskiwać coraz większą popularność. W tej chwili nikt już nie powie, że była to moda na jeden sezon.

Od początku naszej działalności przekonujemy naszych klientów do nowości. Jako jedni z niewielu sklepów w Polsce już kilkanaście lat temu montowaliśmy płyty pod wiązania narciarskie, ułatwiając narciarzom m.in. jazdę fun carvingiem. Zachęcamy klientów do eksperymentowania, ale i doskonalenia swojej techniki i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do profesjonalnego doboru sprzętu, w zależności od różnych kryteriów (płci, wieku, wagi, wzrostu, miejsca jazdy), ale i posiadanych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że zakup butów narciarskich, kasków i gogli w sklepach internetowych oraz mierzenie ich w domu przed telewizorem, stanie się standardem w każdej polskiej rodzinie. W tej chwili prowadzimy dwa sklepy internetowe: ski24.pl oraz snowboardowy.pl. Dzięki mniejszym niż na zachodzie Europy kosztom obsługi, mamy możliwość zamawiania sprzętu w niższych cenach. Widzimy, ze rynek e-commerce w Polsce dopiero się rozwija i my chcemy rozwijać się razem z nim.

FAKTY
 • Nasze sklepy to SKI24.PL  oraz  SNOWBOARDOWY.PL.
 • Zdobyliśmy m.in. tytuł "E-GAZELI BIZNESU" dla najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce w 2015 r.!
 • Cały oferowany przez nas w sklepie towar czeka na klienta w naszym magazynie i po zamówieniu wysyłamy go od ręki.
 • Dzięki niższym cenom sprzętu, zaopatrujemy nie tylko rynek polski, ale także austriacki, niemiecki, holenderski, brytyjski i francuski.
 • Mamy na swoim koncie ponad 10 000 zadowolonych klientów.
 • Każdego roku sprzedajemy ponad 3000 nowych nart w naszym sklepie internetowym.
 • Co roku wysyłamy w sezonie ok. 100 paczek dziennie.
 • Jesteśmy fanami sportów zimowych. Wszyscy nasi pracownicy jeżdżą na nartach lub deskach snowboardowych.
 • Do obsługi klientów oraz montażu sprzętu zatrudniamy pasjonatów jazdy na nartach i snowboardzie, instruktorów, byłych zawodników i profesjonalistów, którzy znają się na technice jazdy, sprzęcie i nowinkach.
 • Założyciel i właściciel firmy posiada austriackie uprawnienia instruktorskie i staruje w zawodach masters w narciarstwie zjazdowym.
 • W sezonie zimowym od 1 października do 10 marca prowadzimy największe we Wrocławiu Centrum Narciarsko-Snowboardowe Pałacyk - www.gieldapalacyk.pl
  w którym można kupić zarówno tani, używany sprzęt narciarski oraz snowboardowy, jak i sprzęt znanych marek z najnowszych kolekcji.
 • Prowadzimy serwis narciarski we Wrocławiu (KLIK), w którym naprawiamy, wypożyczamy i przygotowujemy do jazdy sprzęt narciarski i snowboardowy, a wiosną i latem także rowery.
 • Współpracujemy z instruktorami, klubami sportowymi, ośrodkami narciarskimi, wypożyczalniami.
 • Sponsorujemy kluby i zawody narciarskie , m.in. Wrocławski Klub Narciarski, Klub Sportowy "Grań" w Karpaczu, Sudecką Ligę Narciarską, Puchar Kowar i inne.

NASZA MISJA

W ski24.pl nie mamy żadnych ograniczeń. Naszym celem jest mobilizowanie klientów do działania. Zachęcamy każdego, by spróbował swoich sił na nartach. Staramy się przełamywać schematy i pokonywać wszelkie trudności w pozyskiwaniu sprzętu zimowego i jego dystrybucji. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego dużą uwagę przykładamy do profesjonalnego doradztwa. Naszą ambicją jest bycie największym i najlepszym sklepem narciarskim w Polsce oraz posiadanie grona wiernych klientów.