HISTORIA FIRMY

Nasza historia to ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży sprzętu zimowego. Dzięki dużej wiedzy, znajomości rynku i intuicji biznesowej, udaje nam się z powodzeniem rozbudowywać działalność dystrybutora sprzętu snowboardowego oraz nart i co roku zdobywać kolejne tysiące zadowolonych klientów. Naszą przygodę z handlem sprzętem zimowym rozpoczęliśmy od narciarstwa i co ciekawe byliśmy pierwszym w Polsce sklepem, który zaczął sprowadzać i sprzedawać narty carvingowe. Kiedy w 1997 r. sprowadziliśmy do Polski pierwsze takie narty, giełdy narciarskie nie chciały ich od nas przyjmować, twierdząc, że to moda, która szybko przeminie. Równie szybko do naszego asortymentu wprowadziliśmy sprzęt snowboardowy co było strzałem w dziesiątkę. Rozpoczęliśmy jako jedni z pierwszych sprzedaż nart carvingowych oraz snowboardu przez internet. W tej chwili nikt już nie powie, że zakup deski snowboardowej, nart czy tez wiązań jest obarczony jakimkolwiek ryzykiem. Staramy się tworzyć rzetelne i dokładne opisy towarów, dokonujemy ich indywidualnych pomiarów by zakupy droga internetową były szybkie, sprawne, bezpieczne oraz przede wszystkim tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

Zachęcamy klientów do eksperymentowania, ale i doskonalenia swojej techniki i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. Dlatego tak wielką uwagę przykładamy do profesjonalnego, indywidualnego doboru sprzętu, w zależności od różnych kryteriów (płci, wieku, wagi, wzrostu, miejsca jazdy), ale i posiadanych umiejętności. W tej chwili prowadzimy dwa sklepy internetowe: snowboardowy.pl oraz ski24.pl  Widzimy, że rynek e-commerce w Polsce rozwija się bardzo szybko i my chcemy rozwijać się razem z nim.

FAKTY

 • Nasze sklepy to snowboardowy.pl oraz  ski24.pl
 • Zdobyliśmy m.in. tytuł "E-GAZELI BIZNESU" dla najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce w 2015 r.!
 • Cały oferowany przez nas w sklepie towar czeka na klienta w naszym magazynie i po zamówieniu wysyłamy go od ręki.
 • Dzięki niższym cenom sprzętu, zaopatrujemy nie tylko rynek polski, ale także austriacki, niemiecki, holenderski, brytyjski i francuski.
 • Mamy na swoim koncie ponad 10 000 zadowolonych klientów.
 • Każdego roku sprzedajemy ponad 1000 nowych desek snowboardowych w naszym sklepie internetowym.
 • Co roku wysyłamy w sezonie ok. 100 paczek dziennie.
 • Do obsługi klientów oraz montażu sprzętu zatrudniamy pasjonatów jazdy na snowboardzie i nartach, instruktorów, byłych zawodników i profesjonalistów, którzy znają się na technice jazdy, sprzęcie i nowinkach.
 • Założyciel i właściciel firmy posiada austriackie uprawnienia instruktorskie i staruje w zawodach masters w narciarstwie zjazdowym.
 • W sezonie zimowym od 1 października do 10 marca prowadzimy największe we Wrocławiu Centrum Narciarsko-Snowboardowe Pałacyk - www.gieldapalacyk.pl
 • w którym można kupić zarówno tani, używany sprzęt snowboardowy oraz narciarski, jak i sprzęt znanych marek z najnowszych kolekcji.
 • Prowadzimy serwis narciarski we Wrocławiu (KLIK), w którym naprawiamy, wypożyczamy i przygotowujemy do jazdy sprzęt narciarski i snowboardowy, a wiosną i latem także rowery.
 • Współpracujemy z instruktorami, klubami sportowymi, ośrodkami narciarskimi, wypożyczalniami.
 • Sponsorujemy kluby i zawody snowboardowe i narciarskie m.in.  Mistrzostwa Polski Instruktorów w snowboardzie, Wrocławski Klub Narciarski, Klub Sportowy "Grań" w Karpaczu, Sudecką Ligę Narciarską, Puchar Kowar i inne.

NASZA MISJA

W snowboardowy.pl nie mamy ograniczeń. To sklep prowadzony przez snowboardzistów – dla snowboardzistów, nie ważne czy jesteś początkującym adeptem jazdy czy zaawansowanym riderem. Naszym celem jest mobilizowanie klientów do działania. Staramy się przełamywać schematy i pokonywać wszelkie trudności w pozyskiwaniu sprzętu zimowego – jego cena powinna być najniższa w sieci a szerokość dostępnej palety powinna doprowadzać do zawrotów głowy :) Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta, dlatego dużą uwagę przykładamy do profesjonalnego doradztwa i indywidualnego podejścia do każdego problemu.

Doskonale wiemy, że Wasze snowboardowe potrzeby są tak różne, jak wy sami dlatego naszą ambicją jest bycie największym i najlepszym sklepem snowboardowym w Polsce a największą nagroda dla nas jest posiadanie rzeszy powracających do Nas, zadowolonych klientów.