• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 54,00 zł
Kask narciarski z szybą WEDZE 550 S
Kod produktu: 950-00302

Kask snowboardowy z szybą WEDZE 550

WEDZE
199,00 zł
145,00 zł Oszczędź 54,00 zł
Rozmiar
  • S
Ilość

Sezon: 2020/2021
Płeć: junior
Technologie: Konstrukcja ABS, wbudowana szyba
Obwód wewnętrzny kasku: S (53-56 cm)

KASK SNOWBOARDOWY WEDZE 550 Z WBUDOWANĄ SZYBĄ

Kask snowboardowy WEDZE z wymienną, wbudowaną szybą to połączenie komfortu z funkcjonalnością, którą docenią najmłodsi narciarze i snowboardziści. Kask Wedze to budżetowy model, który rozwiązaniami technicznymi nawiązuje do produktów z wyższej półki cenowej. Wbudowana szyba zapewnia idealne pole widzenia i ochronę, bez konieczności rezygnacji z okularów korekcyjnych.

KONSTRUKCJA KASKU WEDZE 550 Z SZYBĄ

Bezpieczeństwo dzieci jest szczególnie ważne dlatego skorupa modelu Wedze 550 została wykonana w technologii IN-MOULD. Oznacza to, że obie warstwy, czyli skorupa oraz wyściółka są ze sobą ściśle połączone. Amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy ABS, aby utworzyć jedną całość. W efekcie powstaje lekka ale bardzo stabilna konstrukcja absorbująca wstrząsy.

Wbudowana, wymienna szyba pozwala na maksymalną wygodę dziecka. Zależnie od warunków pogodowych szybę można łatwo podnieść lub opuścić. Przestrzeń pod szybą jest na tyle duża, że można bez problemu zmieścić pod nią szkła korekcyjne.

SYSTEM WENTYLACJI W KASKU WEDZE 550

Model juniorskiego kasku Wedze 550 posiada system wentylacyjny złożony z 6 otworów w skorupie zewnętrznej. Umożliwia to transport ciepłego i wilgotnego powierza poza obręb kasku. Miękka wyściółka wewnątrz kasku zapewnia ciepło i osłonę przeciwwiatrową, która minimalizuje ilość wpadającego zimnego powietrza.

WBUDOWANA SZYBA W KASKU WEDZE 550

Podstawową szybą w modelu Wedze 550 jest szyba S2, która w zależności od natężenia promieni słonecznych przepuszcza od 18% do 43% światła. Szyba S2 to w polskich warunkach najlepsze rozwiązanie. Wbudowane gogle zapewniają dobrą widoczność podczas zachmurzonej pogody i opadów śniegu, jednocześnie stanowią wysoką ochronę dla oczu podczas słonecznych dni. Dodatkowo producent wyposażył kask w specjalną materiałową osłonkę do zabezpieczania i przecierania szyby gogli.

SYSTEM REGULACJI OBWODU WEWNĘTRZNEGO

Dla zapewnienia idealnego dopasowania w tylnej części kasku znajduje się pokrętło do regulacji obwodu wewnętrznego. Umożliwia dokładne dopasowanie kasku do wielkości głowy i stabilne osadzenie.

CERTYFIKAT CE EN 1077 – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA­

Kask posiada certyfikat CE EN10772007, który jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy zderzeniowe sprawdzające zarówno wytrzymałość podczas upadku z wysokości jak i punktowych uderzeń w zewnętrzną skorupę.

.

DOBÓR ROZMIARU KASKU WEDZE 550

W celu jak najprecyzyjniejszego dopasowania, zalecamy wybór rozmiaru, który odpowiada zmierzonemu obwodowi głowy.

.

Obwód wewnątrz kasku wynosi:

S (53-56)

.

Więcej informacji o tym jak dopasować kask znajduje się pod poniższym linkiem:

JAK PRAWIDŁOWO DOPASOWAĆ KASK? 

Dane techniczne

Sezon
2020/2021
Płeć
junior
Technologie
Konstrukcja ABS, wbudowana szyba
Jednostka
sztuka
Obwód wewnętrzny kasku
S (53-56 cm)
isbn
KASK WEDZE 550 S (53-56) 2571109

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Brak opisu

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej