• Obniżka
  • Oszczędź 11,00 zł
Kod produktu: 930-00054-000

Pad Crab Grab Mini Shark Teeth

CRAB GRAB
55,00 zł
44,00 zł Oszczędź 11,00 zł
Ilość

Płeć: unisex
Technologie: C-FOAM

Pad Crab Grab Mini Shark Teeth to małe zęby rekina zamknięte w prostokątnym padzie od Crab Grab. 24 zęby z pianki C-Foam są zaokrąglone i tworzą doskonałą zaokrąglona powierzchnię, która utrzyma twoje buty we właściwej pozycji. Dzięki zastosowaniu patentu Crubber przyklejony pad pozwala na spokojna prace deski nie usztywniając jej a nacięcia między zebami ułatwiaja customizację padu według własnych potrzeb. To ulubiony pad Scott'a Stevens'a

Wszystkie pady marki Crab Grab wyprodukowane są z mieszanki gumy piankowej o nazwie C-Foam, materiał ten jest lekki wytrzymały i chwyta jak krab. Dodatkowo każdy produkt pojkryty jest małymi chwytliwymi wypustkami, które dodatkowo wzmacniają przyczepność.

Crab Grab to najlepsza trakcja na rynku, w skład team'u tego brandu wchodzą: Sage Kotsenburg, Bode Merrill, Scott Stevens. Naprawdę potrzebujesz lepszej rekomendacji?

Dane techniczne

Płeć
unisex
Technologie
C-FOAM
Jednostka
komplet

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Crab Grab jest producentem najlepszych na rynku padów antypoślizgowych. Charakterystyczne szczypce będące znakiem rozpoznawczym brandu sa motywem pojawiającym się w poszczególnych modelach. Crab grab to doskonała trakcja, wysoka jakość i doskonały tema riderów w skład, ktorego wchodzą: Pat Moore, Bode Merrill czy Mike Rav. Te nazwiska sa wystarczającą gwarancją.

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej