• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 280,00 zł
Rękawice narciarskie męskie Reusch World Champ Mitten
Kod produktu: 953-01608

Rękawice narciarskie męskie Reusch World Champ Mitten

REUSCH
829,00 zł
549,00 zł Oszczędź 280,00 zł
Rozmiar
Ilość
Produkt już niestety niedostępny w naszym magazynie.

Sezon: 2019/2020
Płeć: Mężczyzna
Liczba palców: 2
Membrana: STANDARD
Ocieplina: R-Loft®

RĘKAWICE NARCIARSKIE MĘSKIE REUSCH WORLD CHAMP MITTEN

Rękawice Reusch World Champ Mitten to w pełni skórzane, racingowe rękawice wyposażone w nowoczesne technologie oraz skuteczną ochronę dłoni. Posiadają zaawansowany system protekcji kłykci, palców oraz kciuka, dzięki czemu nadają się na tyczki i chronią w trakcie upadków. Rękawice Reusch World Champ Mitten otrzymały autorską izolację R-Loft zapewniającą wysoki standard cieplny podczas zimowej aktywności. Dzięki użyciu naturalnej skóry bardzo dobrze dopasowują się do kształtu dłoni, są elastyczne i nie ograniczają ruchów. Wąski mankiet wyposażony został w pasek z rzepem w celu lepszego dopasowania.

.

TECHNOLOGIE W RĘKAWICACH NARCIARSKICH MĘSKICH REUSCH WORLD CHAMP MITTEN

R-Loft jest technologią opracowaną przez samego producenta rękawic. Ocieplina dzięki swojej dużej objętości oraz lekkości gwarantuje utrzymanie sporego zapasu ciepłego powietrza wewnątrz rękawicy. Jej miękkość zapewnia duży komfort użytkowania. To wszystko przekłada się na utrzymanie wysokiego standardu cieplnego i możliwość używania rękawic nawet w bardzo zimne dni.

r-loft reusch world champ

.

SKŁAD MATERIAŁOWY RĘKAWIC NARCIARSKICH MĘSKICH REUSCH WORLD CHAMP MITTEN

75% Skóra, 25% Poliester

Dane techniczne

Sezon
2019/2020
Płeć
Mężczyzna
Liczba palców
2
Membrana
STANDARD
Ocieplina
R-Loft®
ean13
4060485015889
isbn
REKAWICE REUSCH WORLD CHAMP MITTEN 7 48/01/405/101/7

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

REUSCH – PRODUCENT RĘKAWIC NARCIARSKICH Z NIEMIECKIMI KORZENIAMI.

Z pasją do sportu niemiecki producent Reusch nieustannie koncentruje swoje mocne strony na rozwoju profesjonalnych rękawic narciarskich

Jako globalny dostawca rękawic sportowych z niemieckimi korzeniami koncentruje się na interakcji różnych elementów. Tradycja jest jednym z kluczowych elementów Reusch

Od 1934 roku tradycja oznacza dla nas przenoszenie wiedzy i doświadczenia z przeszłości do teraźniejszości.

Analizowanie rynku, przewidywanie trendów i zrozumienie potrzeb klienta – wszystko to w połączeniu ze świeżym duchem zespołowym kończy się w znakomitych rękawicach narciarskich sportowych dla amatorów i profesjonalistów.

Ambasadorami marki są takie sławy narciarskiego Pucharu Świata FIS jak Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen czy Alexis Pinturault

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej