• Obniżka
  • Nowy
  • Oszczędź 40,00 zł
Rękawice narciarskie Reusch Snow King
Kod produktu: 953-01650

Rękawice snowboardoe Reusch Snow King

REUSCH
129,00 zł
89,00 zł Oszczędź 40,00 zł
Rozmiar
  • 8.5
Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Sezon: 2021/2022
Płeć: Mężczyzna
Liczba palców: 5
Membrana: Standard
Ocieplina: TecFill®

RĘKAWICE SNOWBOARDOWE REUSCH REUSCH SNOW KING

Reusch Snow King to typowe rękawice snowboardowe, niemiecki producent znany jest z tworzenia wysokiej jakości produktów wykorzystywanych w wielu dziedzinach zimowej aktywności, tak też jest w tym przypadku - rękawice Snow King naszpikowane są najlepszymi obecnie technologiami będąc idealną ochroną podczas uprawiania sportów zimowych. Model Snow King to rękawice, którę łączą w sobie doskonałe wykonanie, wygodę oraz relatywnie niską cenę.

TECHNOLOGIE I WYKONANIE RĘKAWIC REUSCH SNOW KING

Rękawice Reusch Snow King to nic innego jak doskonale dopasowane pięciopalczaste rękawice narciarskie zaopatrzone w autorską ocieplinę Tecfill i pokrycie ze sztucznej skóry od wewnetrznej strony rękawic. Model ten wyposażony został również w petlę w mankietach, które ułatiwają zakładanie i zdejmowanie rękawic. To świetna pozycja będąca bestsellerem marki Reuch w kategorii stosunku jakości do ceny..

OCIEPLINA I MEMBRANA W RĘKAWICACH REUSCH SNOW KING

Model Reusch Snow King korzysta z autorskiej ociepliny Tecfill będącą bardzo kompaktową i solidną izolacją zapewniającą odpowiednią ilość ciepła. Reusch opracował tą technologię, która wraz z shellowym pokryciem zewnętrznym modelu Snow King daje pełną ochronę przed wiatrem i gwarantuje wiatroszczelność i wodoodporność.SKŁAD RĘKAWIC REUSCH SNOW KING

94% Poliester, 6% Poliurethane

DOBÓR ROZMIARU RĘKAWIC REUSCH SNOW KING

W celu dobrania najlepszego rozmiaru należy zmierzyć obwód dłoni, poniżej podstaw paliczków i posłużyć się przedstawioną w galerii zdjęć tabelą.

Dane techniczne

Sezon
2021/2022
Płeć
Mężczyzna
Liczba palców
5
Membrana
Standard
Ocieplina
TecFill®
ean13
4060485211007
isbn
REKAWICE REUSCH SNOW KING 8.5 48/01/198/7787/8.5

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

REUSCH – PRODUCENT RĘKAWIC NARCIARSKICH Z NIEMIECKIMI KORZENIAMI.

Z pasją do sportu niemiecki producent Reusch nieustannie koncentruje swoje mocne strony na rozwoju profesjonalnych rękawic narciarskich

Jako globalny dostawca rękawic sportowych z niemieckimi korzeniami koncentruje się na interakcji różnych elementów. Tradycja jest jednym z kluczowych elementów Reusch

Od 1934 roku tradycja oznacza dla nas przenoszenie wiedzy i doświadczenia z przeszłości do teraźniejszości.

Analizowanie rynku, przewidywanie trendów i zrozumienie potrzeb klienta – wszystko to w połączeniu ze świeżym duchem zespołowym kończy się w znakomitych rękawicach narciarskich sportowych dla amatorów i profesjonalistów.

Ambasadorami marki są takie sławy narciarskiego Pucharu Świata FIS jak Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen czy Alexis Pinturault

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej