• Obniżka
  • Oszczędź 300,00 zł
Wiązania snowboardowe Ride Fame
Kod produktu: 921-00776

Wiązania snowboardowe Ride Fame

RIDE
999,00 zł
699,00 zł Oszczędź 300,00 zł
Rozmiar
Ilość
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Styl Jazdy: FREERIDE
Technologie: WEDGIE
Flex wiązań: 6/10
Poziom zaawansowania
A
B
C
D

A - początkujący

C - zaawansowany

B - średniozaawansowany

D - ekspert

Freestyle’owe wiązanie, które z powodzeniem wybierane jest przez rider’ki, które poszukują uniwersalnego – nieco sztywniejszego wiązania. Lekka aluminiowa płyta, nowy highback Squad i znane – bezawaryjne pompki AstroGlyde LT, taki właśnie jest nowy Fame .

Od kilku sezonów również Ride promuje wśród snowboardzistów program Correct Stance, który poprzez badania ułożeń stóp, stawu skokowego i kolanowego wpływa na projektowanie wiązań w oparciu o wewnętrzne pady Wedgie 4.0. Podkładki te dzięki swojemu wewnętrznemu nachyleniu współpracują z asymetrycznym highback’iem i stymulują zajęcie właściwej – anatomicznej pozycji, poprawiają kontrole nad deską oraz poprawiają pop. Górny strap wiązania jest połączeniem neoprenu oraz miękkiej wyściółki co poprawia przyleganie strapów do płaszczyzny buta. Wiązanie zaopatrzone jest w micro dysk, który jest o 30% lżejszy od znanych – większych dysków.

Płaszczyzna przylegania dysku do deski jest oczywiście mniejsza co pozytywnie wpływa na zachowanie naturalnego flexu deski. Dolny strap Fame to znany i sprawdzony Thingrip Max będący elastycznym strapem dociskającym przód buta za sprawą gumowej, elastycznej siatki.

Producent deklaruje sztywność wiązania jako 6. To ulubione wiązanie riderek Ride Snowboard, na codzień używa go Hana Beaman.

2018-03-03

Dane techniczne

Sezon
2018/2019
Styl Jazdy
FREERIDE
Płeć
kobieta
Technologie
WEDGIE
Jednostka
para
Flex wiązań
6/10
isbn
WIAZANIA RIDE FAME M BLACK MARBLE 12C1101.1.1
EAN
886745677215

Bądź pierwszym, który napisze recenzję !

Napisz swoją recenzję.

Produkty Ride Snowboards są wyborem jednych z najbardziej progresywnych snowboarderów ostatnich lat. Marka od wielu lat kojarzona jest z funkcjonalnością i bezawaryjnością. Ride Snowboards jako jeden z pierwszych brandów wprowadził do swojej oferty prawdziwą lekkość pod postacią buta RFL, który na następne kilka sezonów stał się dla konkurencji niedoścignionym wzorem produktu snowboardowego o wadze typowego sportowego obuwia. Od sezonu 2016 w ofercie marki pojawiają się buty snowboardowe, których podeszwa powstała w kolaboracji ze znaną z rynku motoryzacyjnego marką Michelin co w znaczącym stopniu ma wpłynąć na żywotność obuwia jak i eliminację poślizgnięć na lodzie oraz stabilizację pozycji podczas jazdy.

Flagowy model – Berzerker, Helix, OMG (deski), RFL, Ful (buty), Maestro, Capo (wiązania)

Team – Jake Blauvelt, Yuki Kadono, Jake Welsch, Austin Hironaka, Alex Cantin , Hana Beaman

Inne produkty w tej samej kategorii:

MONTUJEMY WIĄZANIA 

Właściwe zamontowanie wiązań snowboardowych jest jedną z najważniejszych czynności przed wyjściem na stok. To integralna czynność, która łączy w sobie zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu, jak i poprawy Twoich umiejętności. Jeżeli nie umiesz sam dokonać montażu zdaj się na Nas i zgłoś swoja potrzebę podczas zamawiania towaru. Jeżeli jednak chcesz dokonać tej czynności samodzielnie zapoznaj się z naszym poradnikiem, który wyjaśni wszelkie montażowe zawiłości.

Czytaj więcej

JAK DOBRAĆ SPRZĘT?

Zastanawiasz się jaką deskę wybrać? Nie jesteś pewny czy poszczególne elementy zestawu będą ze sobą współgrały? A może zwyczajnie chcesz upewnić się w swoim wyborze – opcja kontaktu mailowego bądź telefonicznego jest właśnie po to. Czekamy na Twoje zapytania, lata doświadczeń w branży dają Nam przeświadczenie, że niewiele w temacie sprzętu snowboardowego jest w stanie Nas zaskoczyć. Chętnie pomożemy, pytaj!

Dopasuj sprzęt

PORADY SPECJALISTÓW

Porady dotyczące wyboru danego modelu deski bądź wiązań, wybór właściwego buta snowboardowego bądź porównanie go z aktualnie używanym przez Ciebie. Przygotowanie oferty hurtowej bądź doradztwo w normalnej – koleżeńskiej atmosferze, właśnie tak działamy. Lata doświadczeń, zadowolonych i co ważne powracających do Nas klientów to najlepsza rekomendacja. Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię snowboardowe pytanie z dużą dozą pewności stwierdzamy, że mamy na nie odpowiedź.

Czytaj więcej

NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA W 24H

Złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00 jest równoznaczne z faktem, iż towar tego samego dnia opuści bramy naszego magazynu. Oferujemy asortyment nowy, pochodzący od dystrybutorów renomowanych marek. Cały dostępny towar zgromadzony jest w naszym magazynie co powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie został ograniczony do minimum.

Czytaj więcej